Kids On The Moon

Jeśli szukaliście kiedyś dla swoich dzieci ubrań, które z powodzeniem nosilibyście sami – oto one! Przedstawiam Wam Kids On The Moon, markę z kilkuletnim doświadczeniem na Polskim rynku, o której pewnie większość z Was już mogła nie raz usłyszeć. To co w niej uwielbiam to przede wszystkim podejście do świata dziecięcej mody: praktyczny minimalizm, który nie wieje nudą, piękne zestawienia kolorów, których pewnie na pozór obawiałby się nie jeden stylista. Trochę powagi ale z bajkowym detalem (denimowa czapka z uszami to hit!). Przeczytajcie więcej informacji o KOTM, o których opowiada Magda – założycielka i główna projektantka marki (w dodatku mama dwójki dzieci!).

krata.jpg

1.NAZWA MARKI:  Kids on the Moon
2.DATA POWSTANIA: Rok 2012
3.MIEJSCE ZAŁOŻENIA: Warszawa

kotm_sweatshirt_magic_saffron.jpg

4.KILKA SŁÓW O ZAŁOŻYCIELU:  Założycielką jest Magda Rams. Od początku zajmuje się kreatywną stroną marki, jej wizerunkiem, a przede wszystkim tworzeniem kolekcji. Aktualnie team KOTM składa się z trzech dziewczyn.

5.JAK POWSTAŁ POMYSŁ NA MARKĘ? Z wewnętrznej potrzeby realizowania kreatywnych pomysłów i przełożenia ich na coś użytkowego. Ze względu na wykształcenie wybór był łatwy – wykształcenie artystyczne związane z tkaninami i dwójka małych dzieci przyniosły efekt w postaci marki Kids on the Moon.

kids_on_the_moon_-_two_coloured_jersey_pants_saffron_grey_marl_2.jpg

6.SKĄD WZIĘŁA SIĘ NAZWA? Odpowiedź zawsze jest taka sama: z Księżyca!

kids_on_the_moon_-_kimono_jersey_dress_saffron_and_black.jpg

7.DO KOGO JEST SKIEROWANA MARKA: Do wrażliwych dzieci, za którymi stoją otwarci, kreatywni rodzice, lubiący fajne, niestandardowe rzeczy, ceniący oryginalność. Nasze kolekcje często niosą przekaz, są całością, tworzą opowieść o dzieciach i ich świecie. Często angażujemy artystów, którzy dzięki swobodzie twórczej i talentowi tworzą z nami artystyczny świat, który chcemy pokazywać dzieciom od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że udaje nam się kształtować przez to gusta młodych ludzi, uwrażliwiać ich i pokazywać świat w niezwykły sposób.

kids_on_the_moon_-_kimono_jersey_dress_black_2

8.INSPIRACJE: Inspiracje znajdujemy wszędzie. Są widoczne w kolekcjach, ich nazwach, sesjach zdjęciowych. Było już Zaćmienie Słońca, była Oceania, Podróże w Czasoprzestrzeni, Moon Safari. Aktualna jesienna kolekcja Sunset jest odzwierciedleniem magicznego światła towarzyszącego zachodowi Słońca. Teraz pracujemy nad projektem do którego sięgnęłyśmy do sztuki i tradycji. Inspiracje znajduję wszędzie. Bardzo lubię ten moment olśnienia, kiedy pojawia się pomysł jak przenieść je do świata Kids on the Moon.

moonlight_t-shirt_blue_ocean_bottoms_Kids_on_the_moon_2.jpg

9.FLAGOWY PRODUKT: Trudno powiedzieć o flagowym produkcie. Nasze kolekcje różnią się od siebie, każda z nich tworzy odrębny świat. Każdy model jest elementem większej całości. Flagowymi nazwałabym właśnie te projekty , które powstawały we współpracy artystami jak “Moonmoth” z Agata Endo Nowicka, “Free Falling” z Hsiao Ron Cheng, “Moonjelly” Hysil. Aktualnie pracujemy nad kolekcją AW17 z kolejną ciekawą osobą.

kids_on_the_moon_-_bambi_bag_1.jpg

10.GŁÓWNA KOLORYSTYKA: Paleta kolorów jest silnie powiązana z tematem kolekcji. Bliskie nam są naturalne kolory, lekko rozmyte, nieoczywiste. Lubimy także zaskakujące połączenia.

kidsonthemoon_cap_bambi

11.DOSTĘPNE ROZMIARY: Od 2 do 10 lat

kids_on_the_moon_-_kimono_plaid_dress_combined_2

12.SKĄD POCHODZĄ MATERIAŁY, Z KTÓRYCH TWORZONE SĄ PROJEKTY: Z całego świata. Współpracujemy z producentami w Polsce,  Hiszpanii, Francji, Japonii, Indiach, Turcji.

kotm_denim_hoodie.jpg

13.PRZEDZIAŁ CENOWY: W zależności od modelu 100zł – 300 zł

kids_on_the_moon_-_kimono_denim_dress_1

14.STRONA INTERNETOWA/SKLEP ONLINE: www.kidsonthemoon.com  i wkrótce sklep

kids_on_the_moon_-_plaid_skirt_1

15.SKLEP STACJONARNY: (czy gdzieś sprzedajcie się poza internetem?)
Nasze kolekcje sprzedawane są w 15 krajach. Zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Na stronie jest pełna lista i adresy (KLIK!).

 


Bądź na bieżąco z Kids On The Moon:
STRONA INTERNETOWA: KLIK!
INSTAGRAM: KLIK!
FACEBOOK: KLIK!


(Zdjęcia: Kids On The Moon)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s